Byrå Asplund
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, på sockel, Asplund, formgiven under 1990-talet, svartlackerad, översta lådan brännmärkt Asplund Stockholm, höjd ca 110, 90x43 cm
Brukslitage, smärre ytskador, skivan med svag fläck
646601
2019-05-23