Byrå Asplund

Byrå Asplund
Byrå Asplund
Byrå Asplund
Byrå Asplund
Byrå Asplund
Byrå Asplund
Byrå Asplund
Byrå Asplund

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

THOMAS SANDELL & JONAS BOLIN, "Snö A", byrå, på sockel, Asplund, formgiven under 1990-talet, svartlackerad, översta lådan brännmärkt Asplund Stockholm, höjd ca 110, 90x43 cm

Brukslitage, smärre ytskador, skivan med svag fläck

646601

2019-05-23