Christo offsettryck

Christo offsettryck
Christo offsettryck
Christo offsettryck
Christo offsettryck

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

CHRISTO (USA, 1935): "The Pont Neuf Wrapped", färgoffsettryck, signerad Christo samt daterad 1975-85 i trycket, ca 81x94 cm

Ej examinerat ur ramen

646603

2019-05-24