Klubbat för:
3 800 SEK
2 000 SEK
CHRISTO (USA, 1935): "The Pont Neuf Wrapped", färgoffsettryck, signerad Christo samt daterad 1975-85 i trycket, ca 81x94 cm
Ej examinerat ur ramen
646603
2019-05-24