System Royal design Poul Cadovius

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

4 000 SEK

POUL CADOVIUS, hyllsystem, "System Royal", 1960-tal, ek, bestående av: vitrinskåp med skjutdörrar samt hyllplan av glas, skrivklaff, 18 hyllplan, tidningshylla, 4 väggskenor, diverse konsoler

Bruksslitage, repor

646632

2019-05-22