Matbord 6 stolar

Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar
Matbord 6 stolar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSGRUPP, 7 dlr+ iläggsskiva 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, vitlackerad, skuren dekor, stoppade sitsar, blommig klädsel, bestående av matbord 6 stolar, sittshöjd ca 43 cm, bordets mått höjd ca 73 diameter 140 x100 cm, iläggsskiva 48 cm

Klädsel med mindre fläckar, bruksslitage

646642

2019-05-24