Bord 1800-tal

Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal
Bord 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

BORD, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérad i björk, låda i sargen, höjd 69, 45x45 cm

Bruksslitage

646653

2019-05-23