Brudkrona silver

Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver
Brudkrona silver

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUDKRONA, förgyllt silver, 1940-tal, höjd ca 9 cm, diameter ca 8,5 cm

Smärre slitage

646670

2019-05-22