Skål Kina 1800-tal

Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av häst och växter i underglasyrblått, diameter ca 28 cm, höjd ca 13 cm

Hårspricka, ifyllt kantnagg

646672

2019-05-22