Kai Kristiansen stolar Danmark 1960-tal
2019-05-27
646674
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAI KRISTIANSEN, 2 st., stolar, Danmark, 1960-tal, teak och ek med klädsel i textil, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage