Kopia efter Tizian

Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian
Kopia efter Tizian

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): kopia efter Tizian, osignerad, dukmått ca 87x79

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

krackeleringar, sprickor, retuscherad

646684

2019-05-30