Knut Valinder oljemålning

Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning
Knut Valinder oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KNUT VALINDER (1909-1987): Mås på klippor, signerad Knut Valinder, olja på duk, ca 80x50 cm

646711

2019-05-23