Picasso La Ronde de la Jeunesse

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973) efter: "La Ronde de la Jeunesse", signerad och daterad i trycket 25.7.61, färglitografi, ca 57x39 cm

646717

2019-05-27