Siddobord Börge Mogensen

Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen
Siddobord Börge Mogensen

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BÖRGE MOGENSEN, modell nr 5273, sidobord, 1 par, 1960-tal, stomme i ek, på hjultrissor, ovandel i flätad rotting, märkt Fredricia stolefabrik, made in Denmark, design Börge Mogensen, höjd ca 39, 58x39 cm

slitage samt mindere skador på rottingen

646722

2019-05-24