Bartolomé Esteban Murillo kopia efter olja

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter (1800/1900-tal): tärnspelande barn, olja på duk, ca 144x101 cm

Dukskador, färgbortfall

646732

2019-05-22