Salvador Dali etsning
Vollendet
2019-05-23
646739
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 4 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): "Le Colosse", signerad Dali, färgetsning, numrerad 157/175, bladmått 76x56,5 cm
Gulnad