Salvador Dali etsning

Salvador Dali etsning
Salvador Dali etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Le Colosse", signerad Dali, färgetsning, numrerad 157/175, bladmått 76x56,5 cm

Gulnad

646739

2019-05-23