Lars Jonsson färglitografi

Lars Jonsson färglitografi
Lars Jonsson färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): "Strandade varelser", signerad Lars Jonsson, EA, färglitografi, bladmått ca 59,5x86 cm

646741

2019-05-23