Champagneglas på Bricka
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNEGLAS samt BRICKA, omkring sekelskiftet 1800/1900 -tal, bestående av 8 glas höjd 16 cm, samt bricka med hamrad ram i mässing, längd 57 cm.
Ett glas med mindre slipat nagg på fot.
646764
2019-05-22