Champagneglas på Bricka

Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka
Champagneglas på Bricka

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNEGLAS samt BRICKA, omkring sekelskiftet 1800/1900 -tal, bestående av 8 glas höjd 16 cm, samt bricka med hamrad ram i mässing, längd 57 cm.

Ett glas med mindre slipat nagg på fot.

646764

2019-05-22