Kindjal

Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal
Kindjal

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KINDJAL, 1900-talets första hälft, fäste och balja i låghaltigt silver, blad med smedstämpel, punsad dekor, längd ca 54,5 cm

Stötskador, balja med spricka

646787

2019-05-26