Harald Wiberg kaffeservis Kunglig Dansk
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAFFESERVIS, "Tomten", efter teckning av Harald Wiberg, Royal Copenhagen & Bing & Gröndahl, 14 dlr bestående av 6 kaffekoppar med fat, samt. 8 tallrikar, porslin, stämplade Royal Copenhagen samt. Bing & Gröndahl, orginalkartong för koppar medföljer
Minimalt slitage
646790
2019-05-25