Harald Wiberg kaffeservis Kunglig Dansk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESERVIS, "Tomten", efter teckning av Harald Wiberg, Royal Copenhagen & Bing & Gröndahl, 14 dlr bestående av 6 kaffekoppar med fat, samt. 8 tallrikar, porslin, stämplade Royal Copenhagen samt. Bing & Gröndahl, orginalkartong för koppar medföljer

Minimalt slitage

646790

2019-05-25