Flaskunderlägg Perstorp

Flaskunderlägg Perstorp
Flaskunderlägg Perstorp
Flaskunderlägg Perstorp
Flaskunderlägg Perstorp
Flaskunderlägg Perstorp
Flaskunderlägg Perstorp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FLASK/GLASUNDERLÄGG, 7 st, Perstorp, 1960-70-tal, med silverinläggningar "SLK" (Svenska Lottakåren), flygvapnet, mm, diameter ca 9 cm

Ytslitage

646806

2019-05-23