Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, troligen kopia efter Hjalmar Munsterhjelm, otydligt signerad Cop H? 1872, olja på duk, ca 58x82 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

krackeleringar

646812

2019-05-30