Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Bocchara, trol Turkestan, semiantik, ull på ullvarp, ca 320x220 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
Slitage, i behov av rengöring
646815
2019-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här