Orientmatta semiantik

Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik
Orientmatta semiantik

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Bocchara, trol Turkestan, semiantik, ull på ullvarp, ca 320x220 cm

PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne

Slitage, i behov av rengöring

646815

2019-05-30