Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (född 1944): I ateljén, signerad och dtaerad M Huss W -73, blandteknik, akvarell och oljekrita bildstrl. ca 44x59 cm
Ingår i tema-auktionen Modern konst
646824
2019-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här