Mona Huss Wallin Modern konst

Mona Huss Wallin Modern konst
Mona Huss Wallin Modern konst
Mona Huss Wallin Modern konst
Mona Huss Wallin Modern konst

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

MONA HUSS WALLIN (född 1944): I ateljén, signerad och dtaerad M Huss W -73, blandteknik, akvarell och oljekrita bildstrl. ca 44x59 cm

Ingår i tema-auktionen Modern konst

Kuntoraportti

646824

Päivämäärä:

2019-05-28