Mona Huss Wallin Modern konst
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
MONA HUSS WALLIN (född 1944): I ateljén, signerad och dtaerad M Huss W -73, blandteknik, akvarell och oljekrita bildstrl. ca 44x59 cm
Ingår i tema-auktionen Modern konst
Kuntoraportti
646824
Päivämäärä:
2019-05-28