Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SPEGELLAMPETT, rokoko, 1700-tal, för ett ljus, förgylld med polerat guld och slagmetall, dekor av rocailler och akantus, höjd ca 47 cm
Slitage, mindre skada/lagning, retuscher
646825
2019-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här