Spegellampett rokoko

Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko
Spegellampett rokoko

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SPEGELLAMPETT, rokoko, 1700-tal, för ett ljus, förgylld med polerat guld och slagmetall, dekor av rocailler och akantus, höjd ca 47 cm

Slitage, mindre skada/lagning, retuscher

646825

2019-05-27