Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STRYKBRÄDA, "Ironmaster", Sunbeam, 1900-talets mitt, skiva i trä, underrede i lackerat stål, höjd ca 80 cm, längd ca 137 cm
Åldersrelaterat slitage, torrspricka i skivan
646833
2019-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här