Sunbeam strykbräda

Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda
Sunbeam strykbräda

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

STRYKBRÄDA, "Ironmaster", Sunbeam, 1900-talets mitt, skiva i trä, underrede i lackerat stål, höjd ca 80 cm, längd ca 137 cm

Åldersrelaterat slitage, torrspricka i skivan

646833

2019-05-25