Handspegel hattnål krycka samt bläckpenna i silver
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANDSPEGEL, HATTNÅL, KRYCKA, BLÄCKPENNA, BESTICK, 3 dlr silver, handspegel med fasettslipat glas, 1920/30-tal, handspegeln höjd 29 cm
Handspegel med gravyr, mindre bucklor, besticken silver 800, stålblad
646834
2019-05-23