Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSUR, zink, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i form av rosplockare bronserad, höjd ca 36 cm, träsockel, nyckel medföljer
Slitage. Ej funktionstestad
646845
2019-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här