Bordsur zink 1800-tal

Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal
Bordsur zink 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSUR, zink, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i form av rosplockare bronserad, höjd ca 36 cm, träsockel, nyckel medföljer

Slitage. Ej funktionstestad

646845

2019-05-27