Bordsur empirestil 1800-talets slut

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

BORDSUR, empirestil, slutet av 1800-talet, hölje i trä, jakaranda med intarsia, nyckel medföljer, höjd ca 42 cm

Slitage

646850

2019-05-27