Pesh kabz 1800-tal

Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal
Pesh kabz 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

PESH KABZ, indisk, 1800-tal, fäste i elfenben ,svärtad läderbalja med pressad dekor och beslag i låghaltigt silver, längd ca 35,5 cm

Kuntoraportti

Balja med smärre skador samt sned knopp

646867

Päivämäärä:

2019-05-26