Pesh kabz 1800-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
PESH KABZ, indisk, 1800-tal, fäste i elfenben ,svärtad läderbalja med pressad dekor och beslag i låghaltigt silver, längd ca 35,5 cm
Kuntoraportti
Balja med smärre skador samt sned knopp
646867
Päivämäärä:
2019-05-26