Skinnfåtölj design Karl-Erik Ekselius

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj med fotpall, JOC, Vetlanda, 1960-tal, benställning i valnöt, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage

646871

2019-05-23