Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KARL-ERIK EKSELIUS, fåtölj med fotpall, JOC, Vetlanda, 1960-tal, benställning i valnöt, klädsel i svart skinn, sitthöjd ca 38 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
646871
2019-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner