Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ALF OLSSON (född 1925): "Svalan", signerad och daterad ALF OLSSON. 85, blandteknik, dagmått ca 56x69 cm
PROVENIENS: Ågerup Säteri, Norra Rörum, Skåne
646877
2019-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här