Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "Längtan till havet", signerad P.G. Thelander, numrerad 1327225, färglitografi, bladmått ca 60x75 cm, oramad
Obetydligt slitage
646889
2019-05-25