P.G. Thelander färglitografi

P.G. Thelander färglitografi
P.G. Thelander färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

PÄR GUNNAR THELANDER (född 1936): "Längtan till havet", signerad P.G. Thelander, numrerad 1327225, färglitografi, bladmått ca 60x75 cm, oramad

Obetydligt slitage

646889

2019-05-25