Barbord i riopalisander

Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander
Barbord i riopalisander

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBORD, Danmark, 1960-tal, Riopalisander (Dalbergia Nigra), uppvikbara lock, på hjul, H ca 47, 72x72 cm

CITES-intyg giltigt inom EU medföljer

Bruksslitage, mindre fanérskador, repor och märken

646892

2019-05-23