Golvur England

Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England
Golvur England

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVUR, England, tidigt 1800-tal, urtavlan märkt John Steel, ek, ett lod och pendel finns, höjd ca 205 cm

Slitage, sprickor, nyckel saknas

646895

2019-05-23