Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATS LINDGREN, fotoreproduktion på kapaplatta, "Admirals Cup", signerad och numrerad AP, bildmått ca 70x100 cm, oramad
Mindre veck i kanterna
646896
2019-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här