Byrå i riopalisander 1960-tal Danmark
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1960-tal, Riopalisander (Dalbergia Nigra), med 4 lådor, kromade beslag, höjd ca 62 cm, bredd ca 60, djup ca 35 cm
CITES-intyg gilitgt inom EU medföljer
Bruksslitage, repor och märken
646899
2019-05-23