HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal
2019-05-23
646901
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, vitlackerad, 8 ljusarmar, höjd ca 127 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad