Tillbaka till katalog
Longines Conquest damarmbandsur
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
Beskrivning
LONGINES, damur, Conquest, bic, 1990-tal, quartz, safirglas, datum, boettnr. L1.113.3, serienr. 26731014, originallänk, viklås, diameter 24 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
646913
Datum:
2019-05-24