Jette L Ranning

Jette L Ranning
Jette L Ranning
Jette L Ranning
Jette L Ranning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JETTE L RANNING (Danmark född 1954): ´´P De Deux I´´, signerad och daterad -2003 a tergo, blandteknik på duk, ca 130x195 cm

646920

2019-05-23