Axel Einar Hjorth NK

Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL EINAR HJORTH, cafébord, NK, bordsskiva i furu, brickmärkt, höjd 75 cm, diam 71 cm.

Renoverad skiva, slitage, enstaka lagning i skiva.

646921

2019-05-23