Axel Einar Hjorth NK

Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK
Axel Einar Hjorth NK

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

AXEL EINAR HJORTH, cafébord, NK, bordsskiva i furu, brickmärkt, höjd 75 cm, diam 71 cm.

Kuntoraportti

Renoverad skiva, slitage, enstaka lagning i skiva.

646921

Päivämäärä:

2019-05-23