Axel Einar Hjorth NK
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
AXEL EINAR HJORTH, cafébord, NK, bordsskiva i furu, brickmärkt, höjd 75 cm, diam 71 cm.
Kuntoraportti
Renoverad skiva, slitage, enstaka lagning i skiva.
646921
Päivämäärä:
2019-05-23