Klubbat för:
650 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STOLAR, 2 st, Lindome, vitbemålade, kannelerade ben, hörnfleuroner, 1700-tal, brännmärkta AES, sitthöjd 43 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage. Spricka i en sits.
646928
2019-05-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner