Andreas Eriksson (1772-1810)

Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)
Andreas Eriksson (1772-1810)

Klubbat för:

650 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 2 st, Lindome, vitbemålade, kannelerade ben, hörnfleuroner, 1700-tal, brännmärkta AES, sitthöjd 43 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage. Spricka i en sits.

646928

2019-05-23