Ingmar Relling sidobord riopalisander

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGMAR RELLING, sidobord fanerad i Riopalisander (Dalbergia Nigra), etikettmärkt ´Brödrene Blindheim Sykkylven, Made in Norway´, H ca 37 cm, ca 53x48 cm

Mindre bruksslitage

646929

2019-05-24